Celotni članek je na voljo le naročnikom.
BERITE POŽAREPORT ŽE OD
Četrtek, 25. november 2021 ob 06:00
Sorodne vsebine
ZADNJE OBJAVE
NAJBOLJ OBISKANO
Komentarji (17)
Dec 01, 2021
0
Brez Violete so izgubljeni!
Nov 25, 2021
1
Sola cogitatio furti faciendi non facit furem.
Nov 25, 2021
7
Pa lep večer vsem slovenceljnem, cepite se in pazite se komunistov. Ti so trenutno najnevarnejši v boju za naše zdravje.
Nov 25, 2021
1
Slovenec Sem, drži. Še sreča, da majster zastopa tu več slovenceljev, da je portal zanimiv...
Nov 25, 2021
0
*Slovenec Sem HIhihi al si smešen...
Nov 25, 2021
7
Ste vedeli? S Požarjem je konec. Lotila sta se ga: - največji raziskovalni novinar vseh časov in sveton Igor Kršinar, ki za skorjico kruha služi za tajkuna pri Reporterju, in - Dejan Jefin, predsednik sindikata taksistov, ki je po lastni izjavi v ta nemen angažiral kopico priznanih pravnikov, kar hkrati tudi pomeni, da ostali pravniki, ki jih ni najel Jefin, niso kaj prida juristi.
Nov 25, 2021
14
Kot "spitzenkandidatka" je neslavno propadla, torej tudi za našo politiko ni primerna.
Nov 25, 2021
0
Totega sn si sposodo, ke pač nečem meti fejstbukov, pa ovih twitotof. Bi pa totim levičarom tu zlo pomago, pa ne samo njim, se za komuniste bi tu šlo skoza. ""Mogoče bi bilo ceneje, da nam vlada namesto bonov podari dva metra štrika, znanost razloži, kako iz njega izdelati zanko za obešanje in stroka pojasni, kam jo pritrditi. Tudi brezplačen film mitje okorna glede tega bi bil zelo dobrodošel, da ne bi obremenjevali strežnikov FB. Zaradi mene pa lahko še naprej testirate procente, kje se človeku odfuka!"" Bi pa dodal kot strokovnjak za zanke, da bi šlo z dvema metroma zlo na kratko. Predlagam tri metre, je bolj ziher, in obvezno plezalni štrik, ker "slipknot" lepše drsi.
Nov 25, 2021
0
Ke si ti nor, ze so pa toto vkup zmotirali, ki se reče B.1.1.529. Zaj bomo pa res vsi hin. Baje tud cepivo karne več prime. Gotofi smo. Mogoče bi blo pa treba pogruntat neko mašino za rafalno cepleje. Tak ko puška na ratatata. Eh, se mogoče bota beobička pa gologlavi ke nagruntala, pa kreko bo ziher ke vedo. Pokluko bo pa ži ove dohtare malo fkup nafliko. Če pa nebo ratalo bojo pač komunisti spet vse krivi, jeba. PS Gledam pa beobičko na siolu, baba je še kuj nekak zgledala z maso, tu gora je pa brez, ojoj. Ze zastopim počasi ove fetišiste ki majo radi, da majo babe al pa dedi maske. Ze mi je vse jasno, zgleda da jaz tu kcoj pašem k totim.
Nov 25, 2021
2
NEEE!!! Ži vem ke je. Baba je ceplena. Samo se karne ve z čim.
Nov 25, 2021
4
Se se nea redi, baba je zabuhla ker rada pije, ke pije, to je ko goba. Žere.
Nov 25, 2021
2
Saša Kristan pred 4 urami Naj jih vzame k sebi hudič, pika. ...... Noče.Poglej kako dolge so čakalne dobe 90+ je prvi pogoj.
Nov 25, 2021
9
Le zakaj se baburina tako redi? Živci,nepravilna prehrana v DZ menzi? Večerje v zameno za "usluge" po receptu?
Nov 25, 2021
2
Ke si ti fukjen. Eni majo pa res zlo viski IQ. Lehko bi piso v lepi Slovenščini, da bi še ovi drugi zastopili, ko mamo bol nizki IQ-u. Se lahko zgodi, da bi mi butli šli celo volit tote revolucionare, pa pomotoma se še cepli. To se pa totim užaljenim komunistom nebi dopadlo. Gologlavi in njegovi jastrebi bojo popizdili.
Nov 25, 2021
14
Tam v Levici si itak sami ekscentriki,ne veš komu bolj nabija.